Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku mūsu mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Skatīt vairāk

AERODIUM

AERODIUM

AERODIUM jau kopš 1979. gada ir viens no pasaules līderiem vertikālo vēja tuneļu ražošanā un pasaules līderis lidošanas šovu sniegšanā. Uzņēmums ik dienu izgudro, ražo, uzstāda un apkalpo vertikālos vēja tuneļus dažādām industrijām visā pasaulē: izklaidei, šovbiznesam un kino industrijai, militārajai industrijai un sportam. AERODIUM strādā misijas vadīts – sniegt labāko lidošanas pieredzi, lai iedvesmotu lidotājus un skatītājus, un parādītu, ka viss neiespējamais ir sasniedzams!

 

AERODIUM ir vienīgais uzņēmums pasaulē, kas ražo visa veida vertikālos vēja tuneļus (open, wall to wall and recirculation type). Tieši AERODIUM ir tā komanda, kas radīja pasaulē pirmo vēja tuneli, kas paredzēts izklaides vajadzībām, kā arī sniedza pasaulē pirmo lidošanas šovu Turīnas Olimpiskajās spēlēs! Uzņēmums savas veiksmīgās un bagātās pieredzes laikā no lidošanas entuziastu nišas uzņēmuma ir kļuvis par atpazīstamu un mīlētu zīmolu vietās, kur cilvēki ar to ir saskārušies. AERODIUM ir mainījis pasaules uzskatus par lidošanu un apgriezis pasauli kājām gaisā – tiešā un pārnestā nozīmē!

AERODIUM vēja tuneļi līdz šim ir bijuši 35 pasaules valstīs, tai skaitā: Bahreinā, ASV, Krievijā, Ķīnā, Meksikā, Taizemē, Turcijā, Itālijā, Dienvidkorejā, Grieķijā, Somijā un citur. Vairāk kā 700 miljonu cilvēku ir iedvesmoti no redzētajiem lidošanas šoviem Turīnas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Itālijā, „Superman Returns“ filmas pirmizrādes prezentācijā Itālijā, Meksikas 200 gadu jubilejas svinībās, „Soči 2014“ logo prezentācijas pasākumā Krievijā, „Red Bull“ paviljonā izstādē BOI Fair Taizemē, izstādē „World EXPO“ Ķīnā, Eiropas lielākajā ceļojošajā mūziklā „Peter Pan“, Pasaules Ginesa rekordu TV šovā Itālijā un Ķīnā, "Karību jūras pirātu" šovā Disnejlendā, Ķīnā un citur. 

www.aerodium.technology