Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku mūsu mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Skatīt vairāk

Pakalpojumi

KORPORATĪVIE PASĀKUMI UN TEAMBUILDING

AERODIUM uzņēmumiem piedāvā organizēt grupu lidojumus, rīkot lidošanas šovus, kā arī izmantot teritoriju pasākuma rīkošanai. Uzņēmuma rīcībā ir terese ar ērtiem pufiem un ar labāko skatu uz lidojumu, ugunskura vieta, kā arī plaša teritorija, kuru var izmantot dažādu ideju realizēšanai.
Uzņēmumiem piedāvājam arī pasākuma norises vietu un aktivitāti padarīt īpašāku – nobrendojot to uzņēmuma stilā! Piedāvājam izvietot reklāmas banerus, uzšūt lidošanas tērpu ar firmas logo, izgatavot lidošanas aksesuārus ar firmas logo vai izgatavot tos firmas korporativajās krāsās. 

REKLĀMU FOTOSESIJAS UN FILMĒŠANA

Piedāvājam iespēju reklamēt Tavu produktu īpaši atraktīvā un neikdienišķā stilā! Reklāmas bildes vai video vari uzņemt mūsu vēja tunelī īstā lidojumā! Varam lidošanā apmācīt gan reklāmas seju, gan arī piešķirt lidošanas dublieri no mūsu puses. Uzņemot reklāmu pie mums, iegūsi ne tikai unikālus kadrus, bet arī zīmola sasaisti ar AERODIUM – ar uzņēmumu, kurš piepilda sapņus, kurš pierāda, ka viss neiespējamais ir sasniedzams un kura vērtības ir brīvība, prieks un atbildība.  

Skatīt foto
Skatīt video

PRIVĀTIE PASĀKUMI

Dzimšanas dienas svinības, vecpuišu un vecmeitu ballītes, ģimenes vai draugu īpašs pasākums, pārsteigums mīļotajiem cilvēkiem – varam sarūpēt svētkus jebkuram īpašam notikumam! Lidojums vēja tunelī iepriecinās ne tikai pašu jubilāru, bet arī visus pārējos ballītes viesus.

Svinību turpinājumam piedāvājam arī terasi ar ērtiem pufiem un labāko skatu uz lidojumu, kā arī ugunskura vietu un plašu teritoriju, kur veikt visdažādākās aktivitātes. Esam atvērti Jūsu idejām un palīdzēsim tās realizēt!

Skatīt foto